Navn | Afdeling |
---|---|
Anthon Møller | Repræsentation i København Sekretariat - Personale administration |
Camille Engel Rousseau | Repræsentation i København Sekretariat - Studenterhjælp |
Dorte Andersen | Repræsentation i København Sekretariat - Rengøring |
Elisabeth Ringsted | Repræsentation i København Sekretariat |
Else Olrik | Repræsentation i København Sekretariat - Regnskab |
Gert Søndergaard | Repræsentation i København Sekretariat - IT |
Jákup Holm Johannesen | Repræsentation i København Sekretariat - Studenterhjælp |
Jens Heinrich | Repræsentation i København Sekretatiat - Repræsentationschef |
Kenneth Engell Nielsen | Repræsentation i København Sekretariat - Adm. leder |
Kim Falck-Petersen | Repræsentation i København Sekretariat - PA f. Repræsentationschef / Kursusleder |
Kira Lennert Olsen | Repræsentation i København Sekretariat - Studenterhjælp |
Laila Lennert Juul | Repræsentation i København Sekretariat - Forkontor / Reception |
Martin Petersen Bantz | Repræsentation i København Sekretariat - IT |
Romario Lynge-Pedersen | Repræsentation i København Sekretariat - Studenterhjælp |
Sanne Bidstrup | Repræsentation i København Sekretariat - Rengøring |
Navn | Afdeling |
---|---|
Bianca Luff | Socialstyrelsen |
Bo Simmelsgaard | Departementet for Råstoffer Arbejdsmarkedsafdelingen |
Camilla Bruun Djarnis | Forbruger- og Konkurrencestyrelsen Ankecenteret |
Cecilie Nagell Andersen | Det Grønlandske Sundhedsvæsen Rekrutteringsteamet i Danmark |
Claus Kleemann | Dep. for Uddannelse, Kultur, Idræt og Kirke Juridisk afdeling |
Inge Thaulow | Departementet for Landbrug, Selvforsyning, Energi og Miljø Natur Natur og Klimaafdelingen |
Line Rauff | Styrelsen for Sundhed og Forebyggelse Sundhedsfaglig rekruttering |
Lisbeth Møller Jensen | Skattestyrelsen |
Marie H. Møller | Skattestyrelsen Telefon hverdage 10:00 - 14:00 +45 3283 3857 |
Mia Lemke | Det Grønlandske Sundhedsvæsen Rekrutteringsteamet i Danmark |
Ole Fjordgaard Kjær | Departementet for Erhverv og Handel Erhvervsafdelingen |
Thomas Rassing | Departementet for Fiskeri og Fangst |
Trine Foldager | Dep. for Sociale Anliggender, Arbejdsmarked og Indenrigsanliggender Juridisk afdeling |
Navn | Afdeling |
---|---|
Carsten Egevang | Grønlands Naturinstitut Afdeling for Pattedyr og Fugle |
Eva Garde | Grønlands Naturinstitut Afdeling for Pattedyr og Fugle |
Mads Peter Heide Jørgensen | Grønlands Naturinstitut |
Outi Tervo | Grønlands Naturinstitut Afdeling for Pattedyr og Fugle |
Rikke Guldborg Hansen | Grønlands Naturinstitut Afdeling for Pattedyr og Fugle |